גל אביהוד

– משרד עורכי דין

|  050-3522055  | מושב כוכב מיכאל 112

דיני נזיקין

כסא גלגלים

נזקי גוף

למרבה הצער, נזקי גוף מתרחשים כל הזמן…

נזקי הגוף יכולים להתרחש כתוצאה מתאונת דרכים, תאונת עבודה, תאונה בשל מכשול בדרך, ובתחום משפטי זה נכללות גם פגיעות הנובעות מרשלנות רפואית. בכל מקרה בו נגרמה לאדם פגיעה, גופנית או נפשית, ראוי לבחון את הנסיבות ואת ההיבטים המשפטיים הכרוכים בהן, ולבדוק את הזכות לפיצוי כספי.

תביעות נזיקין הן ברובן כנגד חברות ביטוח המבטחות את הגורם הפוגע או הרשלני, שכן אלה נחשבות ל"כיס עמוק" ממנו ניתן להיפרע. כאשר מדובר בתאונת עבודה, חברת הביטוח לתביעה הינה זו אשר ביטחה את המעביד בפוליסת הביטוח, במקביל לביטוח הלאומי. בתאונות דרכים, חשוב לציין, כל אדם שנפגע זכאי לפיצוי, ללא תלות בזהות האשם. החוק מתייחס ונותן פתרון לחובת פיצוי בגין פגיעות גוף כתוצאה מתאונת דרכים, גם במקרים מורכבים בהם לא קיים ביטוח תקף, או שהנסיבות פוטרות את חברת הביטוח מחובת תשלום, לחברת הביטוח אין יכולת כלכלית לעמוד בתשלום, וסיטואציות בעייתיות אחרות.

משרדנו מתמחה בטיפול בתביעות פיצויים בגין נזקי גוף. אם נפגעת כתוצאה מתאונת דרכים, תאונת עבודה, טיפול רפואי לקוי, או שמא מעדת על מכשול בדרך, בכל המקרים חשוב לאסוף את כל החומר הרלבנטי לעניין הפגיעה. מסמכים, עדויות, וכל מה שעשוי לשפוך אור על התאונה, נסיבותיה ותוצאותיה. לרבות תמונות ממקום התאונה, במיוחד אם המדובר במכשול, קבלות על הוצאות, גם אם קשורות בעקיפין למקרה, מסמכים רפואיים, אישורים על הפסדים כספיים, ישירים או עקיפים ועוד.

בכל מקרה שכזה, נשמח לייעץ וללוות. נעמיד לרשותך את מלוא המומחיות, הניסיון והידע שצבר משרדנו במהלך השנים, לצד היחס האישי והאנושי לו זוכים כלל לקוחותינו.

התמחויות נוספות שלנו

תעבורה:

דיני תעבורה

תאונות דרכים:

עו"ד תאונות דרכים

עריכה והפקדה של ייפוי כוח מתמשך:

ייפוי כוח מתמשך
דילוג לתוכן